AOC, CES 2012’de iPhone® dock tasarımlı monitörünü ve diğer yeni ekranlarını sunuyor

0
1720
AOC'dan, CES 2012'de iPhone® dock tasarımlı monitör

Ekran uzmanı AOC, 10–13 Ocak 2012 tarihleri arasında Las Vegas’ta yapılacak olan CES (Tüketici Elektroniği Şovu)’te önemli duraklardan biri olarak, bütünleşmiş bir iPhone dock istasyonuna sahip olan ve iPhonelardaki fotoğrafları 37 kat büyüten Full HD bir monitörü tanıtacak. Çok sayıda diğer yeni ekran da AOC’nin ürün sunumunda yer alacak.

iPod®/iPhone hayranları için en yeni monitör

AOC, e2343Fi modeli ile milyonlarca takipçiye sahip Apple® hayran kitlesini hedefleyen yeni bir ekran tasarımını sunuyor. Bu şık monitörün tabanında, çok sayıda iPhone ve iPod modelinin bağlanması için bütünleşmiş bir dock istasyonu bulunuyor. Videolar ve fotoğraflar, çok kısa bir süre içinde görüntü kaynağını oluşturan iPhone’dan 37 kat daha geniş 58,5 cm (23”) ekranda görüntülenebiliyor. SRS Premium Sound hoparlörler ile yüksek kaliteli ses sağlanıyor, böylece e2343Fi modeli sadece mükemmel özelliklere sahip bir monitör değil, aynı zamanda Apple kullanıcıları için ideal bir multimedya çözümü haline geliyor.

 

Diğer yeni ürünler

AOC, Las Vegas’ta şu anda mevcut 3D monitörü gibi polarizasyon teknolojisine dayanan, 58,5 cm/23” diyagonal ekran boyutuna ve alışılmamış ölçüde ince bir çerçeveye sahip bir 3D ekranı da sunacak.

 

Bu son derece kolay taşınabilir USB ekran, hem güç kaynağını hem de görüntü sinyallerini tek bir USB kablosu ile alıyor. Bu esnek model, ister klasik bir monitör olarak ister (tabanından kolayca ayrılarak) büyük bir fotoğraf çerçevesi ya da sunum ekranı olarak kullanılabilir. Bu nedenle, dizüstü bilgisayarlar, tablet PC’ler ya da netbook bilgisayarlar için bir iş yeri uzantısı olarak son derece uygundur.