İnceleme: LG 42LA740S Full HD Smart TV

0
1970

LG 42LA740S 3D Smart Tv modeli kullanıcılarına üst düzey seyir keyfi yaşatıyor. 42 inç büyüklüğündeki LED ekranı,dahili uydu alıcısı, kablosuz bağlantı ve Subwoofer özellikleriyle dikkat çeken 42LA740S led televizyon nefes kesen tasarımıyla da büyülüyor. Geniş ekran ile izleyeceğiniz tüm filmlerdeki tüm ayrıntıları yakalayabilmenizi sağlayan cihaz, akıllı sistemiyle de beklentilerinizin üzerinde bir performans sunuyor. LG 42LA740S Smart televizyon modelinin özelliklerine birlikte göz atalım.

LG 42LA740S 3D Smart TV Özellikleri

LG-42LA740S-42-106-cm-800-Hz-Ful_133077_1Kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sağlayan Sihirli Kumanda, televizyonunuzu kolayca kişiselleştirebilmenizi sağlamaktadır. LG televizyonun keyfini çıkartmak için her şeyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bunun için LG 42LA740S sihirli kumandasını alıp arkanıza yaslanmanız yeterli…

Akıllı telefonunuz ile televizyonunuzu eşleştirip aralarında kablosuz paylaşım yapabilirsiniz. Bunun için televizyonunuz Tag On özelliği size yardımcı olacak. LG Smart Tv ile gelen bir NFC etiketine cihazınızı yaklaştırın ve eşleşen iki cihaz arasında paylaşıma hemen başlayın. Telefonunuzdaki içerikleri LG 42LA740S led tv ekranında görüntülemek istiyorsanız cihazınızın MHL kablosuna ihtiyacınız olacaktır. MHL yani Mobile HD Link ile HD içerikleri geniş ekrana taşıyabilir ve Sihirli Kumanda yardımıyla keyifle izleyebilirsiniz.

Telefonunuz ile televizyonunuz arasında bağlantı kurmanın bir diğer yolu ise Miracast özelliğidir. Bu özellik sayesinde iki cihaz arasında kablosuz bağlantıyı kolayca yapabilir ve telefonunuzdaki görüntüleri geniş ekrana aktarabilirsiniz.

Cinema Screen Tasarım

Son teknolojiyle üretilen LG 42LA740S Smart TV, sinemadaki o heyecan dolu izleme keyfini salonunuza getiriyor. Göz alıcı tasarım ve kusursuz sadelik sizi çok şaşırtacak! LG’nin bu yeni teknolojisi Cinema Screen tasarımı olarak tarihe geçti!

3D Gözlükler

Pil derdi olmayan ve oldukça hafif olan Cinema 3D gözlükler ile 3 boyutlu filmin keyfini çıkartmaya başlayabilirsiniz. Sade görünümü ve ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığı sunan 3D gözlükler, sinemada 3D film izlerken de kullanabilmeniz için özel olarak üretilmiştir.

2D’den 3D’ye Dönüştürme

3D film, görüntü, belgesel gibi içerikleri bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Bu özellik çok hoşunuza gidecek! LG 42LA740S 3D Smart TV, kullanıcılarına 2D içerikleri 3D’ye dönüştürme gibi büyük bir özellik sunuyor. Bu sayede artık 3D içerik bulmak için zorlanmayacaksınız.

Dual Play

Televizyonunuzda arkadaşlarınız ile eğlenceli saatler geçirmek istemez misiniz? Elbette istersiniz, kim istemez ki?Dual Play özelliği sayesinde oyun oynama keyfiniz ikiye katlanacak.  LG Cinema 3D TV tarafından kullanıcılara sunulan Dual Play fonksiyonu sayesinde oynayacağınız iki kişilik oyunlarda ekran bölünmesi yaşanmadan tam ekran oyun oynayabilirsiniz!

3D Word

3D içeriklere hızlı bir biçimde ulaşmanıza olanak tanıyan 3D Word uygulaması, bünyesinde bir dünya dolusu içerik barındırmaktadır. Her gün güncellenen ve yenilenen yapısıyla kullanıcılara 3D içerikler sunan bu eğlenceli dünyaya,LG 42LA740S 3D Smart TV ile merhaba diyebilirsiniz!

Game World

Oyun meraklılarının başından ayrılamayacağı Game World uygulaması, akıllı telefonlardaki en popüler oyunlardan oluşuyor. Hareket sensörlü sihirli kumanda sayesinde LG 42LA740S Smart TV’deki sanal oyun konsolunu tanımaya başlayın!

Premium İçerik

En çok dikkat çeken ve özel içerikleri bulabileceğiniz Premium İçerikler menüsünde sayısız uygulama sizi bekliyor. Oldukça kullanışlı ve popüler Premium içerikler, LG 42LA740S özellikleri arasında yerini alıyor.