İnceleme: Vestel 40PF7070 Smart LED TV

0
2178

Vestel 40PF7070 Led televizyon 102 cm boyutunda yani 40 inç, panel tipi olarak da Slim LED kullanıyor. Uygun fiyatı ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Super_Motion smart_tv pixellence hd_entegre 
Kullanıcılarına Full HD görüntü kalitesiyle hizmet veren Vestel 40PF7070Pixellence görüntü iyileştirme özelliğisayesinde her zaman daha kaliteli görüntülerle karşılaşmanızı sağlamaktadır. Türkiye’de her zaman teknolojiye katkıda bulunan Vestel, Led televizyon alanında da profesyonel çözümler üretmektedir.

Vestel 40PF7070 Led TV Özellikleri

Vestel Smart TV

smart_tv3

Evde olduğun zamanları daha eğlenceli bir hale dönüştürmek için Vestel Smart TV üretildi. Standart televizyonların dışında farklı ve alternatiflerle dolu içerikler televizyon başında keyifli anlar yaşamanızı sağlar. Vestel 40PF7070 Sosyal TV özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu özellik sayesinde Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya hesaplarınıza kolayca erişim sağlayabilir ve büyük ekranda sörf yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Pixellence Özelliği

pixellence2

Vestel tarafından patentlenen görüntü iyileştirme teknolojisi olan Pixellence sayesinde ekrana iletilen görüntüler her zaman daha canlı, net ve gerçeğe en yakın olanlardır.

SMR

Üstün panel yenileme hızı ve arka plan aydınlatmasını, gelişmiş Pixellence teknolojisiyle birleştiren Super Motion Rate (SMR), hareketli görüntü performansında mükemmel iyileştirme sağlar.

HDMI

HDMI girişleri sayesinde HDMI arabirimine sahip diğer ürünlerinizi televizyonunuza aynı anda kolaylıkla bağlayabilirsiniz. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin çoklu cihazlardan doğrudan televizyonunuza doğru yüksek hızla aktarımını sağlar.

Enerji Tasarrufu

Tüm elektronik ürünler bekleme konumunda enerji tüketir. Çevreci teknolojisi sayesinde yeni nesil Vestel televizyonlar, bekleme modunda 3 Watt yerine 1 Watt’tan düşük güç tüketmektedir.